• Wigilia, Boże Narodzenie 2014
article

A A

Kartki na Boże Narodzenie 2012

kartki na boże narodzenie,  kartki boże narodzenie,  boże narodzenie kartki,  kartki bożonarodzeniowe,  życzenia z okazji świąt,  życzenia na boże narodzenie,  boże narodzenie tradycje,  życzenia świąteczne,  pocztówki świąteczne,  pocztówki na święta

Wysyłanie sobie świątecznych pocztówek z życzeniami to jedna z polskich tradycji chociaż już coraz rzadziej praktykowana, a szkoda. Kartki na Boże Narodzenie to miły zwyczaj pisania sobie życzeń świątecznych. Własnoręcznie napisana pocztówka znacznie bardziej ucieszy bliską osobę niż wysłana wiadomość tekstowa przez telefon komórkowy.

Coraz mniej osób przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia wysyła sobie pocztówki z życzeniami. Jednak kartki na święta to bardzo miły zwyczaj, który naprawdę warto pielęgnować i ucieszyć bliską osobę własnoręcznie napisaną pocztówką z życzeniami zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Życzenia na Boże Narodzenie


Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne święto ze wszystkich. Podczas tego wyjątkowego czasu dzielimy się opłatkiem, obdarowujemy prezentami oraz składamy sobie życzenia bożonarodzeniowe. W obecnych czasach coraz mniej uwagi zwracamy na taki drobiazg jak życzenia. Wysyłamy w pośpiechu tekstowe wiadomości przez telefon komórkowy, bądź ślemy elektroniczną kartkę lub maila przez Internet. Jednak pocztówki na Boże Narodzenie to sympatyczny zwyczaj składania sobie nawzajem serdecznych i szczerych życzeń.

 

Kartki z życzeniami


Naszym bliskim o wiele więcej radości sprawi pocztówka z życzeniami napisanymi przez nas osobiście niż jakikolwiek sms. Dodatkowo kartki świąteczne na Boże Narodzenie możemy zachować jako pamiątkę, do której w każdej chwili możemy wrócić. Każdy wyraz serdeczności i uprzejmości to dowód naszego szacunku i pamięci. Jeśli już dawno zrezygnowałeś z tradycji wysyłania kartek z życzeniami wybierz się do najbliższego sklepu, wybierz najładniejsze pocztówki na Boże Narodzenie i spraw przyjemność bliskim.

Treść komentarza:

avatar

akceptuję regulamin

Dodaj obiekt noclegowy

Ostatnie aktywności w serwisie

D.w.leśny

D.w.leśny

nowe zdjęcia

Oferty specjalne Polska

obraz
Wielkanoc 2014 Wielkanoc 2014. Święta wielkanocne. Termin świąt wielkanocnych 20...
obraz
Weekend majowy 2014 Długi weekend majowy. Weekend majowy 2014.
obraz
Komunia Święta Oferty na Komunię Świętą. Pierwsza Komunia Święta.
obraz
Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2014 Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2014.
obraz
Lato, Wakacje 2014 Wakacje 2014, Lato 2014, Wakacje nad morzem, wakacje w górach....

Aktualne imprezy

Boże Narodzenie 2013 w Bieszczadach Zastanawiając się nad miejscem, gdzie można spędzić święta Bożego...
Jak przygotować ozdoby bożonarodzeniowe Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i aby podkreślić ich wyjątkowy...
Polskie tradycje wigilijne Wigilia Bożego Narodzenia uznawana jest za najbardziej wyjątkową noc w roku....
Boże Narodzenie 2013 w Spa Święta Bożego Narodzenia mogą być bardzo dobrą okazją do tego, aby sprawić...