• Wigilia, Boże Narodzenie 2014
article

A A

Kartki na Boże Narodzenie 2014

kartki na boże narodzenie,  kartki boże narodzenie,  boże narodzenie kartki,  kartki bożonarodzeniowe,  życzenia z okazji świąt,  życzenia na boże narodzenie,  boże narodzenie tradycje,  życzenia świąteczne,  pocztówki świąteczne,  pocztówki na święta

Wysyłanie sobie świątecznych pocztówek z życzeniami to jedna z polskich tradycji chociaż już coraz rzadziej praktykowana, a szkoda. Kartki na Boże Narodzenie to miły zwyczaj pisania sobie życzeń świątecznych. Własnoręcznie napisana pocztówka znacznie bardziej ucieszy bliską osobę niż wysłana wiadomość tekstowa przez telefon komórkowy.

Coraz mniej osób przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia wysyła sobie pocztówki z życzeniami. Jednak kartki na święta to bardzo miły zwyczaj, który naprawdę warto pielęgnować i ucieszyć bliską osobę własnoręcznie napisaną pocztówką z życzeniami zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Życzenia na Boże Narodzenie


Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne święto ze wszystkich. Podczas tego wyjątkowego czasu dzielimy się opłatkiem, obdarowujemy prezentami oraz składamy sobie życzenia bożonarodzeniowe. W obecnych czasach coraz mniej uwagi zwracamy na taki drobiazg jak życzenia. Wysyłamy w pośpiechu tekstowe wiadomości przez telefon komórkowy, bądź ślemy elektroniczną kartkę lub maila przez Internet. Jednak pocztówki na Boże Narodzenie to sympatyczny zwyczaj składania sobie nawzajem serdecznych i szczerych życzeń.

 

Kartki z życzeniami


Naszym bliskim o wiele więcej radości sprawi pocztówka z życzeniami napisanymi przez nas osobiście niż jakikolwiek sms. Dodatkowo kartki świąteczne na Boże Narodzenie możemy zachować jako pamiątkę, do której w każdej chwili możemy wrócić. Każdy wyraz serdeczności i uprzejmości to dowód naszego szacunku i pamięci. Jeśli już dawno zrezygnowałeś z tradycji wysyłania kartek z życzeniami wybierz się do najbliższego sklepu, wybierz najładniejsze pocztówki na Boże Narodzenie i spraw przyjemność bliskim.

Treść komentarza:

avatar

akceptuję regulamin

Dodaj obiekt noclegowy

Ostatnie aktywności w serwisie

nowy komentarz

Strasznie długa ta kolacja ... aż dwanaście dni trwa !!! "Bożonarodzeniowe oferty obejmują dwunastodniową...

Oferty specjalne Polska

obraz
Weekend listopadowy 2014 Weekend listopadowy 9-11 listopada 2014
obraz
Andrzejki 2014 Andrzejki 2014, zabawy andrzejkowe, wróżby andrzejkowe
obraz
Wigilia, Boże Narodzenie 2014 Święta, Wigilia, Boże Narodzenie. Wigilia 2014
obraz
Sylwester 2014/2015 Poniżej przedstawiamy propozycje na Sylwestra w różnych regionach...
obraz
Karnawał 2015 Karnawał 2015. Bale karnawałowe 2015. Zabawy karnawałowe.

Aktualne imprezy

Boże Narodzenie 2014 w Bieszczadach Zastanawiając się nad miejscem, gdzie można spędzić święta Bożego...
Jak przygotować ozdoby bożonarodzeniowe Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i aby podkreślić ich wyjątkowy...
Polskie tradycje wigilijne Wigilia Bożego Narodzenia uznawana jest za najbardziej wyjątkową noc w roku....
Boże Narodzenie 2014 w Spa Święta Bożego Narodzenia mogą być bardzo dobrą okazją do tego, aby sprawić...