Wigilia, Boże Narodzenie 2018 w Istebnej

Poznaj oferty na Wigilia, Boże Narodzenie 2018 w Istebnej. Sprawdź naszą listę obiektów oferujących noclegi w Wigilia, Boże Narodzenie 2018 w Istebnej. Teraz bez trudu zaplanujesz świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce i znajdziesz tam najlepsze noclegi na święta Bożego Narodzenia.

Istebna 6 ofert

Osada na Ochodzitej
od 60PLN /noc

Osada na Ochodzitej

Istebna zobacz na mapie
Boże Narodzenie to święta najbardziej oczekiwane i jedne z najważniejszych w polskiej tradycji. Spędzamy je w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Mamy nadzieje, że czas spędzony w naszej Osadzie sprawi, że będą to magiczne święta ...   Termin: 22 XII - 27 XII lub 21 XII - 26 XII6 dni/5 nocyW ramach pakietu proponujemy:5 noclegów w...
Domki  U Małysza
od 25PLN /noc

Domki U Małysza

Istebna zobacz na mapie
Dowolny termin rezerwacji Święta Bożego Narodzenia, cudowny klimat ... takie święta tylko w Istebnej. Serdecznie Zapraszamy.
Agroturystyka Janko Muzykant
od 40PLN /noc

Agroturystyka Janko Muzykant

Istebna zobacz na mapie
Obiekt ppołóżony na stoku Złotego Gronia nie tylko sprzyja rodzinnej atmosferze świat Bożego Narodzenia , pozwoli także na białe szaleństwo na stochach Złotego Gronia oraz Zagronia.
Willa Jaskółcze Gniazdo
od 45PLN /noc

Willa Jaskółcze Gniazdo

Jaworzynka zobacz na mapie
Willa Jaskółcze Gniazdo położona jest w samym sercu Beskidów. Otoczona ze wszystkich stron górami u styku trzech granic: Słowacji, Czech i Polski.Willa nasza oferuje Państwu 30 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych, z pełnym węzłem