Wigilia, Boże Narodzenie 2018 w Ustce

Poznaj oferty na Wigilia, Boże Narodzenie 2018 w Ustce. Sprawdź naszą listę obiektów oferujących noclegi w Wigilia, Boże Narodzenie 2018 w Ustce. Teraz bez trudu zaplanujesz świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce i znajdziesz tam najlepsze noclegi na święta Bożego Narodzenia.

Ustka 9 ofert

Apartamenty Bałtyckie
Wirtualny spacer
od 90PLN /noc

Apartamenty Bałtyckie

Już teraz specjalnie na BOŻE NARODZENIE 2018 przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję:Przy pobycie min. 3-dniowym - wszystkie apartamenty -30zł/dobę!Cała oferta na naszej stronie www.baltyckie.com.plZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!Mateusz Cieślak - Apartamenty BAŁTYCKIEul. Na Wydmie 1
Domki Klif
od 180PLN /noc

Brak opinii

Domki Klif

Serdecznie zapraszamy przez cały rok do domków całorocznych KLIF.Oferujemy przestronne, słoneczne, oryginalnie urządzone, luksusowe domy z dwoma sypialniami.Cena dla 4 osób -220 zł/doba.Dodatkowa osoba 40 zł.
Villa Banita
od 25PLN /noc

Villa Banita

Zapoznaj sie z oferta noclegowa Villi Banita w okresie Swiatecznym. Zapraszamy! :)
Villa Wenel

Villa Wenel

Serdecznie zapraszamy w okresie świąt. Cena 120 zł za pokój 2 osobowy. Tel. 501378777
Helios
od 230PLN /noc

Brak opinii

Helios

Oferujemy Państwu pobyt w pokojach i apartamentach o wysokim standardzie zlokalizowanych w centrum Ustki.Proponujemy cenę 40 zł od osoby.
Dolina Charlotty Resort & SPA
od 239PLN /noc

Dolina Charlotty Resort & SPA

Słupsk zobacz na mapie
„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy, dzień zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich…”Choinka, kolędy, zapalone świece, aromat pomarańczy i wanilii, zapach pieczonych pierników, szopka z żywymi zwierzętami – jednym słowem bajkowe Święta w Dolinie Charlotty. Tu zwierzęta mówią ludzkim...
Dom nad Morzem
od 60PLN /noc

Dom nad Morzem

Poddąbie zobacz na mapie
Serdecznie zapraszamy do Domu nad Morzem w Poddąbiu.Oferujemy przestronne, słoneczne, oryginalnie urządzone, luksusowe pokoje i apartamenty.Każdy pokój/apartament posiada osobny balkon lub wyjście do ogródka, do dyspozycji gości aneksy kuchenne.
Pensjonaciki Poddąbie 1, Poddąbie 2, Pensjonacik/Domek Zacisze
Wirtualny spacer
od 50PLN /noc

Pensjonaciki Poddąbie 1, Poddąbie 2, Pensjonacik/Domek Zacisze

Poddąbie zobacz na mapie
 W swojej ofercie posiadamy 3 obiekty, w których świadczymy usługi hotelarskie - Pensjonacik Poddąbie 1, Pensjonacik Poddąbie 2, oraz Pensjonacik/Domek Zacisze. 
Bałtyckie Siedlisko
od 75PLN /noc

Bałtyckie Siedlisko

Jezierzany zobacz na mapie
Domek poza sezonem letnim od 60 zł dla dwóch osób.