Wigilia, Boże Narodzenie 2018 w Wetlinie

Poznaj oferty na Wigilia, Boże Narodzenie 2018 w Wetlinie. Sprawdź naszą listę obiektów oferujących noclegi w Wigilia, Boże Narodzenie 2018 w Wetlinie. Teraz bez trudu zaplanujesz świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce i znajdziesz tam najlepsze noclegi na święta Bożego Narodzenia.

Wetlina 5 ofert

BERDO
od 40PLN /noc
9.6, 14 opinii

BERDO

Serce Bieszczadów – Wetlina. Serdecznie zapraszamy do „Berdo”. Polecamy to, co u nas najlepsze – świeże, smaczne, a przede wszystkim domowe jedzenie. Ponadto zachęcamy, do spróbowania wysokiej jakości piwa regionalnego z miejscowej rozlewn

Chaty w Starym Siole
od 50PLN /noc
4.0, 1 opinia

Chaty w Starym Siole

W domu znajdują się 2 pokoje na piętrze: - 1 pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim i łazienką - 1 pokój 3-osobowy z łóżkiem małżeńskim, łóżkiem jednoosobowym i łazienką Na parterze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z kominkiem i piecem na drewno.Zapraszamy na okres Świąt Bożego Narodzenia! :)Kontakt 664...

Agroturystyka w Miodunkach
od 40PLN /noc
10.0, 1 opinia

Agroturystyka w Miodunkach

Strzebowiska zobacz na mapie

BIESZCZADY !!!. Agroturystyka w Miodunkach Zaprasza w okresie Świąt Bożego Narodzenia . Wolne 5 pokoi dwuosobowych, cena za pokój dwuosobowy 95 zł doba.

Kurnachata
od 300PLN /noc
9.8, 6 opinii

Kurnachata

Strzebowiska zobacz na mapie

Zapraszamy w Bieszczady .... kurnachata.com zaprasza na świeta które można przedłużyć do Nowego Roku :)cena za cały pobyt max. 6 osób to 2500 ,-interesuje cię inny termin lub konfiguracja terminu dzwoń !!!!