Wigilia, Boże Narodzenie 2019 w Poddąbiu

Poznaj oferty na Wigilia, Boże Narodzenie 2019 w Poddąbiu. Sprawdź naszą listę obiektów oferujących noclegi w Wigilia, Boże Narodzenie 2019 w Poddąbiu. Teraz bez trudu zaplanujesz świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce i znajdziesz tam najlepsze noclegi na święta Bożego Narodzenia.

Poddąbie 6 ofert

Pensjonaciki Poddąbie 1, Poddąbie 2, Pensjonacik/Domek Zacisze
Wirtualny spacer
od 50PLN /noc

Pensjonaciki Poddąbie 1, Poddąbie 2, Pensjonacik/Domek Zacisze

Poddąbie zobacz na mapie
 W swojej ofercie posiadamy 3 obiekty, w których świadczymy usługi hotelarskie - Pensjonacik Poddąbie 1, Pensjonacik Poddąbie 2, oraz Pensjonacik/Domek Zacisze. 
Dom nad Morzem
od 60PLN /noc

Dom nad Morzem

Poddąbie zobacz na mapie
Serdecznie zapraszamy do Domu nad Morzem w Poddąbiu.Oferujemy przestronne, słoneczne, oryginalnie urządzone, luksusowe pokoje i apartamenty.Każdy pokój/apartament posiada osobny balkon lub wyjście do ogródka, do dyspozycji gości aneksy kuchenne.
Domki Klif
od 160PLN /noc

Brak opinii

Domki Klif

Serdecznie zapraszamy przez cały rok do domków całorocznych KLIF.Oferujemy przestronne, słoneczne, oryginalnie urządzone, luksusowe domy z dwoma sypialniami.Cena dla 4 osób -220 zł/doba.Dodatkowa osoba 40 zł.
Villa Banita
od 25PLN /noc

Villa Banita

Zapoznaj sie z oferta noclegowa Villi Banita w okresie Swiatecznym. Zapraszamy! :)
Villa Wenel

Villa Wenel

Serdecznie zapraszamy w okresie świąt. Cena 120 zł za pokój 2 osobowy. Tel. 501378777
 Maximus Pokoje i Apartamenty
od 89PLN /noc

Maximus Pokoje i Apartamenty

Oferujemy Państwu pobyt w pokojach i apartamentach o wysokim standardzie zlokalizowanych w centrum Ustki.Proponujemy cenę 40 zł od osoby.